لیست پنج دانشگاه برتر کشور آلمان

آلمان کشوری بسیار پیشرفته در قاره اروپا میباشد که به واسطه امکانات رفاهی فوق العاده و شرایط اقتصادی و تحصیلی خوبی که برای مردم خود فراهم کرده است سبب شده است افراد زیادی برای مهاجرت و زندگی و تحصیل کشور آلمان را انتخاب کنند. برا همین منظور تعداد بسیار زیادی از دانشجویان ایرانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند آلمان را به عنوان کشوری برای ادامه تحصیل خود انتخاب میکنند. در این پست جدید سایت آموزش زبان آلمانی لیستی از دانشگاه های آلمان را برای شما منتشر کرده ایم تا بتوانید این دانشگاه ها را بشناسید همراه ما باشید.

دانشگاه مؤسسه فناوری کارلسروهه | Karlsruhe Institute of Technology

دانشگاهی در شهر کارلسروهه آلمان که در زمینه مهندسی فنی و علوم پایه و ریاضیات فعالیت میکنند. این دانشگاه در سال 2020 جزو 5 دانشگاه برتر آلمان میباشد. مؤسسه فناوری کارلسروهه بیش از 26 هزار دانشجو دارد. این دانشگاه پیشرفته دارای شرایط تحصیلی بسیار عالی را دارد و همین امر سبب شده است پشرفت فوق العاده ای را طی سالیان گذشته داشته باشد.

مؤسسه فناوری کارلسروهه

دانشگاه دانشگاه هومبولت برلین برلین | Humboldt-Universität zu Berlin

باید گفت بخش اصلی آموزش در کشور آلمان با این دانشگاه گره خورده است و دانشگاه هومبولت یکی از مهمترین و بهترین دانشگاه های کشور آلمان است. قدمت این دانشگاه بسیار طولانیست و در سال 1801 میلادی تاسیس شده است. اساتید بزرگی در دنیا آموزش در این دانشگاه تحصیل کرده اند و آموزش داده اند و به عنوان بهشت دانشگاه ها مشهور است. این دانشگاه در رشته‌های قانون، پزشکی، الهیات و فلسفه زیر نظر رئیس دانشگاه، تئودور اشمالز، آغاز به کار کرد. این دانشگاه در سال 2020 به عنوان رتبه 120 دانشگاه های دنیا معرفی شد و در چهارمین دانشگاه برتر آلمان میباشد.

دانشگاه هومبولت برلین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...